Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

17. yılımızda gerek yerel gerek küresel ekonomik dalgalanmalara karşın büyüyerek ve güçlenerek bugünlere gelen Varol Yapı, sağlamlığıyla her zaman olduğu gibi temkinli ama dinamik bir şekilde yoluna devam edecek, fırsatları değerlendirecek ve kontrollü büyümesini sürdürecektir.

Zira dünden bugüne karşılaştığımız her problemde pes etmeden yola devam ettik. Kaliteli ve yeni bir inşaatçılık anlayışıyla bugünün enerjisini dünün sağlamlığı ve güveniyle birleştirdik. Yeniliği ve inovasyonu geleneğin güvenilir ağlarıyla örmeye devam ediyoruz.Ortaya çıkardığımız her yapı koşulsuz bir emeğin ve titizliğin eseridir. Şirketimizin temel felsefesi olan yenilikçilik ve tıpkı bir kaşif ruhuyla sahip olduğumuz araştırmacı merak, geleceğimize yön veriyor.

Varol Yapı olarak içinde yaşadığımız topluma ve çevremize olan sorumluluğumuzun gerekliliklerini en iyi şekilde yerine getirmeye aynı zamanda gerçekleştirdiğimiz yatırım ve projelerle Türkiyenin kalkınmasına katkıda bulunmaya devam edeceğiz.

Günümüzdeki gelişmeleri iyi izleyip bu değişim sürecinde kurumsal değerlerimize bağlı kalarak birlik ve beraberliğimizden aldığımız güç ve Allahın yardımıyla işimizi ileriye taşımak hedefimizdir. Elde ettiğimiz kazanç öncelikle ekip ruhu sonra şehrin çehresinin değişmesine katkı sağlayan yapılarımız ve en son olarak çalışmalarımızın karşılığı olan paylaşım ve güven oldu. Kuruluşumuzdan itibaren bizleri de büyüten kaliteç ıtasını mümkün olduğunca yükseğe çektiğimiz işlere imza atmaya devam ediyoruz.Bütün bunları yaparken sadece kendimizle yarışacağız.Hedeflerimize kilitlenip daha iyisini ve en önemliside bizim için hayırlısı olana ulaşaya çalışacağız. Ekip olmanın önemini kalitenin ve aranır bir firma olmanın inceliklerini her gün yeniden tecrübe ediyoruz.Yolumuz uzun, yol şartlarımız çetin olsa da inancımız ve emeğimizi bizi hak ettiğimiz tüm iyiliklere ulaştıracaktır.
Hedefimiz amaçlarımız doğrultusunda azimli ve istikrarlı bir şekilde ilerlerken bu pozisyonumuzu ülkemiz yararına en iyi şekilde kullanmaktır. Bu yolculukta müşterilerimize çalışanlarımıza sektörlerimize toplumumua ve çevreye önümüzdeki dönemde de katma değer sağlamaya devam ediyoruz.
Bütün bunları yaparken bizi yalnız bırakmayan paydaşlarımızla iş oraklarımıza destekleyici unsurlarımıza teşekkürü bir borç bilir, sağlık ve esenlikler dilerim.

Kentsel Dönüşüm Talep Formu